***ریست کردن گوشی دیگران توسط بلوتوث!***

***ریست کردن گوشی دیگران توسط بلوتوث!***

قصد دارم روشی بسیار نوین را به شما معرفی کنم که با انجام آن می توانید کاری کنید که در هر زمان شخصی اقدام به ارسال فایل از طریق بلوتوث به شما کند بلافاصله پس از این کار موبایل شخص ریست شود. توجه کنید این روش در واقع هک کردن گوشی نیست بلکه باگی است که فقط در گوشی های نوکیا وجود دارد و در آنها عمل می کند. این روش می تواند بسیار برای شما مفید باشد زیرا با این کار می توانید بدون نصب نرم افزار خاصی یک سپر مدافع برای گوشی خود ایجاد کنید.

 

1- برای شروع ابتدا فایل textمورد نظر برای کار را از اینجا دانلود کنید ، البته می توانید به جای این کار می توانید متن joketop.blogfa[Tab]dot[Tab]comرا در notepadنوشته و ذخیره کنید.( دقت کنید منظور از [Tab] فشردن کلید Tabاست).
2- این فایل متنی را توسط بلوتوث یا اینفرارد و یا USBبه گوشی انتقال دهید.
3- فایل را در گوشی باز کرده ، اگر به عنوان Messageآمده آن را Saveکنید (دقت کنید در قسمت Noteذخیره میشود) و توسط دکمه مداد روی گوشی یا همان Penمتن مورد نظر را انتخاب و در همان حال دکمه Copyرا بزنید.
4- به قسمت Connect/Bluetoothگوشی رفته و در قسمت My phone's nameاین متن را Pasteکنید. پس از این کار مشاهده خواهید کرد که یک به هم خوردگی در قسمت نام بلوتوث وجود دارد.
5- بعد از این هر کسی بخواهد توسط بلوتوث شما را بیابد گوشی اش ریست خواهد شد.
مزایا: روش بسیار موثری است تا از ورود ویروسها به گوشی خود رهایی پیدا کنید. آن هم بدون اینکه نرم افزار خاصی نصب کنید و بدون اینکه به گوشی ارسال کننده ویروس آسیبی برسانید.
معایب: فقط در گوشی های نوکیا این عمل موثر است. و هنگامی که قصد رد و بدل کردن اطلاعات با دوست خود توسط بلوتوث را دارید باید این اسم را عوض کنید.

/ 0 نظر / 28 بازدید