ترفندهای موبایل1

قصد دارم تا یک ترفند فوق العاده را برای شما معرفی کنیم. مطمئنأ برای شما نیز پیش آمده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمانید. این ترفند روشی را به شما معرفی میکند که میتوانید پیام کوتاه متنی SMSارسال کنید به شکلی که شماره شما برای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکند و کاملأ مخفی میمانید. این ترفند خصوصیاتی دارد که باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد. پیشنهاد میکنیم این ترفند را حدأقل یکبار تست کنید تا نتیجه را ببینید.

 

نکته*
این ترفند تنها روی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به نام Email gatewayرا دارا باشند. گوشی هایی که این قابلیت رو دارند اکثرأ سونی اریکسون هستند همانند W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700و ... .
برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gatewayرا دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع رو یقین پیدا کنید.

اکنون همانند دستورالعمل زیر مراحل را طی کنید ، تنها ممکن است بسته به تنوع گوشی شما مقداری تغییرات وجود داشته باشد:
ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messagingشوید. سپس به قسمت Settingsرفته و به بخش Text Messagingوارد شوید. در قسمت بعد به Email gatewayرفته و شماره فردی که میخواهید SMSرا برایش ارسال کنید را وارد کرده و Addکنیم.
حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging، قسمت Write Newرا انتخاب کنید. Text Messageرا انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و Continueرا انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Addressرا انتخاب کرده و ایمیل majid7888@yahoo.comرا وارد نمایید. در پایان پیام را ارسال کنید.

اکنون فرد مورد نظر به هنگام دریافت پیام به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد.

/ 0 نظر / 16 بازدید